Price: NT$134
Original Price: NT$168
| Texture | Liquid |
| Style Type | Centella Asiatica |
| Ingredients Attributes | Alcohol-Free |
| Type | Sheet Masks |
| Skin Type | Sensitive |
| Benefits | Alcohol-Free |
| Effect | Hydrating |
| 高度 | 4.7 cm |
| 寬度 | 7.4 cm |
| 長度 | 7.4 cm |
| SKU | sb260302102210852813774 |